Baseny z kontenerów morskich

Cubepools to wyjątkowe w swojej formie, mobilne baseny z kontenerów morskich, niewątpliwie ich cechą charakterystyczną jest ponadczasowy industrialny design. To rozwiązanie świetnie sprawdzi się w formie prywatnego basenu ogrodowego jak i obiektu na użytek komercyjny. Cubepools to baseny w dwóch długościach do wyboru oraz szereg dodatków i pakietów wykończeń.

Poznaj Cubepool

Wybierz długość swojego Cubepool

Twój basen kontenerowy może być zbudowany w długości 6m lub 12m.

model o długości: 6m

model o długości: 12m

Wybrane i sprawdzone

pakiety

Cubepool Comfort to idealne rozwiązanie dla osób, które chcą poczuć przyjemność z posiadania przydomowego basenu bez uciążliwych prac budowlanych.

Wysoka jakość
Wygoda i bezpieczeństwo
System filtracji
Decking z blachy ryflowanej
Zestaw do czyszczenia
Unikatowy, industrialny design, w jednym ze specjalnie zaprojektowanych zestawów kolorystycznych, będzie świetnie pasować zarówno do małego ogródka, jak i do większych przestrzeni. Staranne wykończenia z blachy i stali nierdzewnej gwarantują trwały i ponadczasowy wygląd.

Dodatkowo, dzięki możliwości wyboru dodatków i sposobu wykończenia, już dziś możesz zaprojektować dokładnie taki basen o jakim marzysz!

Zapytaj o ten model

najczęściej wybierany

Cubepool Premium to połączenie wygody, przyjemności i ponadczasowego designu. System podgrzewania wody i wewnętrzne oświetlenie sprawiają, że radość z pływania jest jeszcze większa

Pakiet comfort
Wewnętrzne oświetlenie
System podgrzewania wody pompą ciepła
Aktywne złoże filtracyjne
Roller z folią termiczną

Poza systemem ogrzewania i podświetlenia wnętrza, Cubepool Premium posiada roller z folią termiczną dzięki któremu ograniczana jest utrata ciepła podczas nocy. Umieszczono w nim również aktywne złoże filtracyjne, które podnosi jakość wody wspomagając system filtracji.

Cubepool Premium to basen pełen wygód o ponadczasowym designie dostępny w wielu wykończeniach – przekonaj się już dziś jak wiele może Ci sprawić przyjemności.

Zapytaj o ten model

Cubepool Sport&Spa to rozwiązanie dla najbardziej wymagających użytkowników – dzięki systemowi regulowanego przepływu może być basenem sportowym z przeciwprądem, oraz doskonałą przestrzenią do relaksu z hydromasażem.

Pakiet comfort
Pakiet premium
Przeciwprąd basenowy

W Cubepool Sport&Spa zawarty zainstalowany przeciwprąd basenowy, dzięki któremu za pomocą jednego przycisku możesz przenieść się do świata sportowych wyzwań.

Oprócz przeciwprądu, basen posiada wszystkie pozostałe elementy znajdujące się w wersji Premium. Ciesz się wszelkimi przyjemnościami jakich może zaznać posiadacz basenu! Uwolnij swoją kreatywność i zaprojektuj swój własny Cubepool. Zapytaj o możliwości personalizacji przygotowanego dla Ciebie modelu. Oferta Cubelivling jest elastyczna oraz dopasowana do Twoich potrzeb.

Zapytaj o ten model

INDYWIDUALNY

DESIGN

zewnętrzna kolorystyka Twojego basenu
Kolor niecki basenowej
Wykończenie deckingu i schodów
DODATKI
okna basenowe
osprzęt basenowy Norsup
hydroliza soli
elewacja z WPC

oświetlenie zewnętrzne

Wyceń swój

BASEN

Wypełniając formularz i klikając "prześlij do wyceny" akceptujesz politykę prywatności Cubeliving.eu oraz wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu odpowiedzi na zapytanie.