CUBESPACES
Dodatkowa przestrzeń w Twoim ogrodzie

Zastosowanie kontenerów o długości 20’’ (6 m) niesie za sobą możliwość adaptacji ich do najróżniejszych celów. Dzięki ich niewielkim rozmiarom możesz je umiejscowić w swoim przydomowym ogródku.

Idea stojąca za Cubespace jest prosta- to dodatkowa przestrzeń dla wszystkich domowników, o konkretnym zastosowaniu, bez czasochłonnej potrzeby rozbudowy domu. dodatkowo Cubespaces nie wymagają pozwoleń na budowę.

Biuro

Cubespace Office to przestrzeń przygotowana z myślą o osobach pracujących z domu, które mimo wszystko pragną oddzielić życie prywatne od zawodowego . Poza ergonomicznym stanowiskiem pracy zaplanowano to też komfortową przestrzeń do przyjmowania klientów.

SAUNA

Cubespace Spa

to sauna i przestrzeń do relaksu w jednym. zastosowane przez nas rozwiązania technologiczne umożliwiają korzystanie z niej niezależnie od pory roku. Sama sauna pomieści do 6 osób. przestrzeń do relaksu uwieńczona jest dużym przesuwnym oknem. .

Poproś o wycenę

Wycen TWÓJ CUBESPACE 

SIŁOWNIA

Cubespace GYM

to nic innego jak przydomowa siłownia, która zapewni komfort podczas codziennego treningu niezależnie od pory roku, dnia czy pogody. Duże lustra, suwane okna i dobrze doświetlona przestrzeń sprawiają wrażenie jakby trening odbywał się na świeżym powietrzu a nie w zamkniętym pomieszczeniu

Zainteresowany?

Skontaktuj się z nami